Color Efect

O nas

Farby Racibórz

Ładny kolor i co dalej?

Z pewnością każdy już miał odczyniania z nieodpowiednio dobranym kolorem swojego pomieszczenia, w którym początkowo nie wiadomo dlaczego źle się czuł. Wychodzę z założenia, że kolory rządzą całym naszym życiem.

Odpowiednio dobrany kolor w różnego rodzaju pomieszczeniach ma ogromny wpływ na przeznaczenie pomieszczenia. Czyli prościej to ujmując w sypialni powinien być zastosowany inny kolor niż w biurze, w salonie inny niż w łazience a w lokalach handlowo usługowych odpowiednio dobrany do rodzaju działalności. Można tak wymieniać bez końca, ale jedno pozostaje faktem, iż barwy rządzą naszym życiem.
Czyli nad doborem odpowiednich barw do domu warto się zastanowić. Zasięgnąć rad specjalistów, przejrzeć wzorniki farb i ich odcienie. Na temat kolorów i ich wpływu na nasze życie napisano już nie jedną pracę naukową.

Czyli rozsadek przede wszystkim, aby później nie żałować i doskonale czuć we własnym domu, a każda firma dzięki tak banalnym rozwiązaniom jak odpowiednio do rodzaju działalności pomalowane ściany, możne zwiększyć grono klientów. Tak dla przykładu tylko podam, że kolor pomarańczowy pobudza apetyt i dlatego jest najczęściej wybieranym kolorem przez restauratorów

Kolorów

Dostępność

Akcesoria

tel. 692059955

Color Efect Racibórz

Mieszalnia farb

Nie zawsze można znaleźć odpowiedni kolor spośród setek gotowych wyrobów na rynku farb wewnętrznych i elewacyjnych.
Dlatego też powstały miejsca takie jak nasz sklep, aby można było „stworzyć” swój własny niepowtarzalny kolor. Zapraszamy serdecznie do sklepu z farbami w Raciborzu obok kina Bałtyk.
Farby przemysłowe
Farby specjalistyczne
Tynki akrylowe
Image

O nas

O doświadczeniu i zaufaniu.

Polityka naszej firmy to przede wszystkim wysokiej jakości asortyment, nie zapominając jednocześnie o cenie, która nie może być wygórowana. Jesteśmy na rynku od trzydziestu lat, posiadamy rzesze zadowolonych klientów, którzy wciąż do nas powracają. Obsługujemy już kolejne pokolenia raciborzan i mieszkańców okolicznych miejscowości. Staramy się podążać za modą i panującymi trendami na rynku farb i lakierów. Dlatego też wciąż nasza kadra jest na bieżąco dokształcana, bierzemy częsty udział w różnego rodzaju szkoleniach i seminariach. Współpracujemy z wiodącymi producentami farb i akcesoriów malarskich. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy do sklepu.
Właściciel firmy: Piotr Siegmund

Color Efect

Oferujemy szeroki wybór:

Farby ścienne
Tysiące odcieni kolorów, wysoka jakość farb o zwiększonej odporności. Tylko najlepsze farby -Tikkurila, Jedynka, Beckers.
Farby dekoracyjne
Wiele możliwości dekorowania ścian właśnie farbą. W naszym sklepie polecamy farby Antica Signoria, niesamowity efekt.
Farby elewacyjne
Wytrzymałe farby elewacyjne z dwudziestoletnią gwarancją. Doradzimy i wspólnie dobierzemy najodpowiedniejszy kolor.
Farmy z mieszalnika
Dzięki możliwości mieszania kolorów, możecie Państwo wybierać z ponad kilku tysięcy możliwych odcieni kolorów.
Akcesoria malarskie
W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystko co jest potrzebne do malowania malarzom amatorom jak i profesjonalistom.
Baza wykonawców
Posiadamy bazę profesjonalnych, certyfikowanych i godnych polecenia wykonawców. Szkolonych przez producentów farb.
logo-color-efect.png

Sklep z farbami Color Efect,
farby z mieszalnika, szeroki wybór kolorów farb i lakierów.

© 2024, ColorEfect | DeSoft

Search