Sklep

Oferta

Tikkurila Otex

Tikkurila Otex

Farba gruntująca do płytek, kafelków i glazury

Farba Tikkurila Otex to farba gruntująca o głęboko matowym wykończeniu.  Zapewnia bardzo dobrą przyczepność do problematycznych powierzchni.  Może być stosowana jako grunt do takich zastosowań jak malowanie płytek ceramicznych i kafelków. Dzięki niej możesz dać drugie życie starej glazurze np. w kuchni czy łazience.

Farba Tikkurila Otex przeznaczona jest do malowania różnego rodzaju powierzchni, takich jak np. drewno, szkło, płytki ceramiczne, włókno szklane, PCV, ocynkowane płyty metalowe, aluminium oraz podłoża uprzednio malowane farbami alkidowymi lub utwardzane kwasami.

Tikkurila Liitu Blackboard Paint - farba tablicowa

Tablica w dowolnym kolorze

Z wodorozcieńczalną farbą tablicową możesz uzyskać efekt powierzchni tablicowej na ścianie, meblach czy nawet małych elementach wystroju wnętrz - w tradycyjnym czarnym kolorze lub w dowolnie wybranym z palety ponad 13 tys. kolorów z mieszalnika.

Tablica zaaranżowana w odpowiednim miejscu pomoże nam w codziennym funkcjonowaniu.  Może pełnić funkcję notatnika lub miejsca na zostawienie wiadomości dla pozostałych domowników. Tablicę możesz stworzyć również na meblach: stolik dla dzieci, menu na stole w jadalni lub w kuchni, szuflady z różnymi opisami - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

 

logo-color-efect.png

Sklep z farbami Color Efect,
farby z mieszalnika, szeroki wybór kolorów farb i lakierów.

© 2021, ColorEfect | DeSoft

Search